Jazz wybrzmiał w bibliotece pełnią barw i emocji.
Krzysia Górniak Trio zabrało publiczność w muzyczną podróż, w której nastrojowe melodie przeplatały się z pełnymi energii improwizacjami. Gitarowe partie Krzysi Górniak, wspierane przez kontrabas Michała Jarosa i perkusję Marcina Jahra, tworzyły wyjątkową atmosferę, nagradzaną skupieniem i entuzjazmem słuchaczy.
Po koncercie nie zabrakło czasu na rozmowy z artystami i wspólne refleksje nad muzyką oraz na autografy.
Wydarzenie odbyło się w ramach projektu „Sztuka aktywna – spotkania z kulturą w bibliotece”, realizowanego dzięki Budżetowi Obywatelskiemu Miasta Świdnik.
Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach z kulturą w bibliotece.










